Nowy Dyrektor AZM!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 1 września br funkcję Dyrektora Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej będzie pełnił Pan Sławomir Adamkowski. Pan Adamkowski został wyłoniony spośród 4 kandydatów, którzy nadesłali swoje oferty na objęcie tego stanowiska.
Z pewnością większość z Was zna i pamięta Pana Adamkowskiego sprzed kilku lat, kiedy to był Dyrektorem naszego Aeroklubu. Na tym stanowisku osiągnął już wtedy wiele sukcesów, a jego przedsiębiorczość i zdolności organizacyjne zaowocowały m.in. organizacją trzech edycji Płockiego Pikniku Lotniczego.
Serdecznie witamy Pana Sławomira powracającego do naszego grona i życzymy mu powodzenia w stawianiu czoła aktualnym wyzwaniom oraz dalszych sukcesów na tym stanowisku.

Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia Aeroklub Ziemi Mazowieckiej