安i皻o Latawca 2013

W dniu 6 pa寮ziernika 2013 roku odby造 si zawody latawcowe "安i皻o Latawca".

W zawodach uczestniczy這 55 zawodnik闚 i 234 festiwalowicz闚. Zwyci瞛cy otrzymali dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy upominki, a festiwalowicze pami徠kowe dyplomy.

Uczestnikom imprezy dopisywa豉 wspania豉 aura, s這鎍e grza這, a lekki wiatr umo磧iwia starty latawc闚. Gor帷y kubek pysznej zupy grochowej wzmacnia kondycj wszystkich uczestnik闚 zawod闚. Rodzinny dzie sp璠zony na 鈍ie篡m powietrzu na lotnisku aeroklubu by uatrakcyjniony pokazem skok闚 spadochronowych i pokazem modeli lataj帷ych silnej grupy p這ckich modelarzy po陰czonej z ich ekspozycj.

Niestety ten wspania造 dzie dla naszych milusi雟kich na sam koniec zawod闚 tu przed rozdaniem nagr鏚 zosta zak堯cony nieszcz窷liwym zdarzeniem awaryjnego l康owania motolotni. Pomimo fatalnego wygl康u statku powietrznego uczestnicy tego zdarzenia nie doznali wi瘯szych obra瞠 i po przebytych badaniach kontrolnych w szpitalu powr鏂ili tego samego dnia na lotnisko.

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej w P這cku pragnie podzi瘯owa wszystkim sponsorom za wsparcie w przygotowanie i organizacj 安i皻a Latawca oraz gor帷o podzi瘯owa wszystkim uczestnikom i odwiedzaj帷y lotnisko za tak liczne przybycie i jeszcze raz przeprosi za zaistnia貫 zdarzenie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdj耩 na naszym profilu facebook.