Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej po raz drugi uczestniczył w przedsięwzięciu obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Przez cały dzień w hali Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica oglądać można było wystawę przedstawiającą historię aeroklubu.
Zwiedzający mogli obejrzeć prezentację dotyczącą szkoleń lotniczych, poznać w pigułce tematykę wiedzy lotniczej, zobaczyć filmy z lotów samolotów i szybowców naszego aeroklubu. Rozdawane były również ulotki zachęcające do szkoleń na szybowcach i samolotach, a osobom szczególnie zainteresowanym naszą działalnością lotniczą książki "Płockie skrzydła". Przed halą Włodkowica prezentowany był samolot Zlin-42M.
Środową wystawę i pokaz materiałów lotniczych obejrzała młodzież z płockich szkół gimnazjalnych i średnich.