Spotkanie opłatkowe środowiska sportowego
W dniu 10.12.2013r. odbyło się wigilijne spotkanie w ORLEN Arenie zorganizowane przez Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Płocka. Podczas tej uroczystości zostały wręczone wyróżnienia i nagrody za wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym. Wyróżnieni zostali również członkowie naszego aeroklubu w dyscyplinie motoparalotniarstwo i modelarstwo.

Wojciech Bógdał IV miejsce indywidualne i I drużynowe na I Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostwach Świata w Aspres sur Buech – Francja

Mateusz Kormański II miejsce w kategorii S7 Mistrzostw Polski i II miejsce drużynowe w kategorii S7 Mistrzostw Europy

Piotr Sułkowski III miejsce w kategorii S5 Mistrzostw Polski i III miejsce drużynowe w kategorii S5 w Mistrzostwach Europy

Wojciech Krzywiński I miejsce w kategorii S7 makiet w Mistrzostwach Europy