安i皻o Latawca 2010

Takiej pi瘯nej pogody nie by這 ju dawno. Niekt鏎zy 瘸rtobliwie twierdzili, 瞠 zam闚ili鄉y za 豉dn, bo ci篹sze konstrukcje potrzebuj wi瘯szego wiatru, kt鏎ego czasami troszk brakowa這. Na p這ckie lotnisko przyby造 t逝my uczestnik闚. P這ck juz dawno nie widzia tak wiele latawc闚. Prawie trzykrotnie zosta豉 pobita frekwencja z zesz貫go roku. To dow鏚 na to, 瞠 dzieci, m這dzie a przede wszystkim ich opiekunowie piel璕nuj najstarsze p這ckie tradycje. Pod okiem s璠zi闚, Wojciecha Krzywi雟kiego i Krzysztofa Waleckiego rozegrany zosta otwarty konkurs latawc闚, kt鏎y by za r闚no eliminacj do mistrzostw Aeroklubu Polskiego. Po eliminacjach rozpocz掖 si festiwal wszystkiego, co tylko unosi這 si na wietrze. Niebo nad p這ckim lotniskiem mieni這 si we wszystkich kolorach a latawce giganty i profesjonalne latawce akrobacyjne zachwyca造 i wzbudza造 podziw u wszystkich. Wygrani otrzymali wspania貫 nagrody ufundowane przez sponsor闚 a wr璚za je sam Dyrektor Aeroklubu S豉womir Adamkowski. Dzi瘯ujemy wszystkim uczestnikom za udzia i wspania貫 latawce. Dzi瘯ujemy zaproszonym go軼iom za prezentacj latawc闚 gigant闚, wszystkim sponsorom oraz ca貫j grupie kole瘸nek i koleg闚, kt鏎zy pomagali w przygotowaniu.

Zapraszamy do galerii ze 安i皻a Latawca 2010!

Galeria Patryka Sadowskiego