Aktualności Szkolenia Sekcje AZM Nasz Sprzęt Galeria Kontakt

Plebiscyt Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza"
Newsy

Półtora miesiąca czekaliśmy na rozstrzygnięcie plebiscytu Tygodnika Płockiego "Z Tumskiego Wzgórza" wydarzenie roku 2010. Nasi czytelnicy głosowali w sumie na czterdzieści ubiegłorocznych wydarzeń, po dziesięć w każdej z czterech kategorii: gospodarka, kultura i rozrywka, sport oraz w regionie. W miniony czwartek, 24 marca, podczas uroczystej gali, która odbyła się w Domu Technika, poznaliśmy zwycięzców. Lotnicy promują Płock
Po raz drugi w historii plebiscytu "Z Tumskiego Wzgórza" redakcja Tygodnika Płockiego przyznała nagrodę specjalną. Tym razem wyróżniona została ubiegłoroczna edycja Pikniku Lotniczego, który zorganizował Aeroklub Ziemi Mazowieckiej przy wydatnej pomocy Urzędu Miasta i Izby Gospodarczej Regionu Płockiego.
– Zespół redakcyjny uznał, że w tegorocznej edycji plebiscytu na szczególne wyróżnienie zasługuje wydarzenie, o którym mówiło się bardzo dużo w całym kraju. To nie przypadek, że kilkadziesiąt tysięcy ludzi z zapartym tchem oglądało powietrzne akrobacje nad Wisłą – wyjaśnia redaktor naczelny Tomasz Szatkowski.
Pamiątkowe dyplomy i miedzioryty odebrali prezes Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej Bogusław Strześniewski, zastępca prezydenta Płocka Bogdan Siemiątkowski oraz prezes Izby Gospodarczej Regionu Płockiego Jan Brudnicki.
– To nagroda za pewne szaleństwo z naszej strony. Przyznam, że w pewnym momencie porwaliśmy się z dużym zapałem, ale też z przysłowiową motyką na słońce. Jednak dzięki wspaniałym ludziom, którzy nam pomogli, udało się – prezes Bogusław Strześniewski nie krył zaskoczenia.


źródło: Tygodnik Płocki LinkKomentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wspierają nas
Zobacz nas na
Polecamy

Wojciech Bógdał
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Chcesz porozmawiać na forum?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło