VI P這cki Piknik Lotniczy - 23-24 czerwca 2012 roku.

1 grudnia 2011 roku Prezydent P這cka Andrzej Nowakowski podpisa z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej list intencyjny w sprawie wsp馧pracy przy organizacji VI P這ckiego Pikniku Lotniczego, kt鏎y odb璠zie si w dniach 23-24 czerwca 2012 roku. P這cki Piknik Lotniczy, to najwi瘯sze w Polsce cywilne pokazy lotnicze, wyj徠kowe przez swoj koncepcj i lokalizacj. Z tego powodu w豉dze miasta podj窸y decyzj o wsp馧pracy przy organizacji imprezy w charakterze sponsora strategicznego i przekazanie na jej organizacj 500 tys. z這tych. Poprzez podpisanie listu intencyjnego chcemy powiedzie, jak wa積ym wydarzeniem dla miasta jest Piknik Lotniczy - rozpocz掖 konferencj prezydent Nowakowski. W imieniu Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej list intencyjny podpisa jego prezes Bogdan Strze郾iewski. Prezes zaznaczy, 瞠 marka imprezy systematyczne ro郾ie o czym 鈍iadczy zainteresowanie medi闚 krajowych.

Wi璚ej na stronie http://www.plock.eu i Lotniczy P這ck Link

Bezpo鈔edni : Link