Aktualności Szkolenia Sekcje AZM Nasz Sprzęt Galeria Kontakt

Udane otwarcie sezonu rakietowego

W dniach 26 – 30 kwietnia na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie odbył się trening zawodników modelarskiej kadry narodowej

w konkurencjach modeli kosmicznych oraz F3K.

Uczestniczył w nim zasłużony zawodnik Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej , członek Kadry Narodowej Aeroklubu Polskiego Wojciech Krzywiński. Celem treningu było podniesienie poziomu sportowego oraz przygotowanie zawodników Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów do udziału w Mistrzostwach Świata Modeli Kosmicznych we Włocławku oraz Mistrzostw Europy Szybowców RC wyrzucanych z ręki.

Sprawdzianem przygotowania były Ogólnopolskie Zawody zaliczane do Pucharu Polski 2018 rozegrane na zakończenie treningu .W konkurencji makiet rakiet klasy S7 – ocenę statyczną oraz loty wygrał płocki zawodnik Wojciech Krzywiński , startujący tym razem makietą rakiety Ariane 40. Kolejne miejsca zdobyli Bartłomiej Tokarczyk z Saturnem V oraz Filip Kapłon z modelem VE-210 Rubis , obaj z UKM Orion w Muszynie.

Podsumowaniem zgrupowania było powołanie reprezentacji Aeroklubu Polskiego na Mistrzostwa Świata Modeli Kosmicznych , którw odbędą się w dniach 29 lipca – 4 sierpnia we Włocławku.

Miło zakomunikować iż nominację reprezentanta m.in. otrzymał zawodnik Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku Kol. Wojciech Krzywiński – dla którego będą to już 11-te mistrzostwa świata w ciągu 31-letniej kariery członka kadry narodowej w modelarstwie kosmicznym.

Życzymy powodzenia...

Images: rekiety2018.jpg

Zlot Samolociarzy w Płocku
Newsy

W imieniu Krzysztofa Krasińskiego i Marcina Malinowskiego z przyjemnością przekazujemy Wam poniższe zaproszenie na organizowany przez nich zlot samolociarzy:

Koleżanki i Koledzy Piloci!

Zarezerwujcie już dziś datę w kalendarzu: 02.06.2018 (sobota po Bożym Ciele).

Zapraszamy wszystkich na grilla, który odbędzie się na naszym wspaniałym, przyjaznym dla GA ,  ULL i nie tylko, lotnisku w Płocku.

Impreza niekomercyjna, spontaniczna, bezpłatna (lądowanie, kiełbaska, karkówka, piwo, herbata, kawa - wszystko za free).
Święta Wielkej Nocy
NewsyWszystkim Członkom i sympatykom Aerokluby życzymy zdrowych, spokojnych wesołych Świąt Wielkiej Nocy oraz smacznego jajka.

- Pracownicy oraz Zarząd Aeroklubu

08.04.2018 - Konferencja Lotniczo - Techniczna
Newsy

Informujemy, że w dniu 08.04.2018 r. o godzinie 10:00 w siedzibie AZM (lotnisko) odbędzie się konferencja  lotniczo-techniczna.

Przypominam, że udział w konferencji jest warunkiem działalności lotniczej w bieżącym sezonie.

Zapraszamy wszystkich członków AZM.

18.03.2018r - XXIX Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej
Newsy

Pragniemy poinformować iż w wyniku XXIX Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, dokonano zmian we władzach aeroklubu. Całkowicie zmienił się skład pięcioosobowego Zarządu aeroklubu, częściowo uległy zmianie składy Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego. Na stanowisku dyrektora aeroklubu pozostanie pilot instruktor Jan Chrobociński. Poniżej przedstawiamy nowy skład Zarządu oraz składy Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego

Zarząd:

Prezes Zarządu pilot Piotr Michałek

Wiceprezes Zarządu pilot Maciej Sajnog

Skarbnik pilot Piotr Baranowski

Sekretarz pilot Izabela Tucholska-Oleszczuk

Członek Zarządu/Delegat do władz AP pilot Wojciech Bógdał


Komisja Rewizyjna

Marek Dankowski – przewodniczący

Jacek Poręba – zastępca przewodniczącego

Kajetan Głuchowski – sekretarz


Sąd Koleżeński

Waldemar Koper – przewodniczący

Dariusz Gotlib

Sławomir Sosnowski

 

Wspierają nas
Zobacz nas na
Polecamy

Wojciech Bógdał
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Chcesz porozmawiać na forum?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło