Aktualności Szkolenia Sekcje AZM Nasz Sprzęt Galeria Kontakt

The World Games

Wojtek Bógdał ogłoszony zawodnikiem miesiąca ogólnoświatowej organizacji sportowej
International World Games Association, zrzeszająca związki i federacje sportowe z całego świata, organizator The World Games we Wrocławiu, ogłosiła polskiego motoparalotniarza, zawodnikiem miesiąca sierpnia. To sympatyczne wyróżnienie jest swoistym bonusem za zdobycie przez Wojtka pierwszego złotego medalu dla Polski w Światowych Igrzyskach Sportowych TWG 2017. Sierpień okazał się szczęśliwym miesiącem dla naszego zawodnika, ponieważ oprócz złota w The World Games, Wojtek wywalczył także złoty medal Mistrzostw Europy organizowanych w Czechach. To już drugi tytuł Mistrza Europy Wojtka. Pierwszy zdobył w slalomach, teraz udowodnił, że potrafi także latać klasykę (nawigacja, ekonomia, technika lotu).

Regional Gliding Competitions Lisie Kąty Poland 2017

Nasz zawodnik, Łukasz Kornacki, zajął trzecie miejsce w Regionalnych Zawodach Szybowcowych, rozgrywanych na lotnisku w Lisich Kątach.
Gratulujemy :)
Pełne wyniki dostępne na stronie http://www.soaringspot.com/
Wojciech Krzywiński dwukrotnym medalistą Mistrzostw Polski!
W dniach 7-9 lipca br. na lotnisku sportowym Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów i Seniorów. Główna impreza roku , krajowego współzawodnictwa modelarzy rakietowych zgromadziła całą czołówkę zawodników zmagających się o miejsce w kadrze narodowej Aeroklubu Polskiego.

I miejsce i tytuł Mistrza Polski w koronnej konkurencji makiet S7 zdobył  Wojciech Krzywiński – pokonując wszystkich reprezentantów Polski na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Srebrny medal dla Huberta Przedwolskiego z Kołobrzegu. Brąz przypadł Bartkowi Tokarczykowi z klubu „Orion” w Muszynie.  Gratulacje za udany sezon sportowy dla zasłużonego płockiego zawodnika AZM.
Wojciech Bógdał zwycięzcą The World Games 2017 we Wrocławiu.
Motoparalotniarz Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku, "jagiellończyk", student płockiej filii Politechniki Warszawskiej, tłuchowianin, został złotym medalistą, największej w historii imprezy sportowej w Polsce, X Igrzysk Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu, imprezy organizowanej co 4 lata, pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

https://www.facebook.com/fotoznieba/


Płocka Telewizja
Płocka Telewizja PTV w ramach cyklu programów "Na szlakach płockiego sportu" zawitała na nasze lotnisko :)


Materiał do obejrzenia pod adresem https://m.youtube.com/watch?v=S8Zc2ytMRVQ

Wspierają nas
Zobacz nas na
Polecamy

Wojciech Bógdał
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Chcesz porozmawiać na forum?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło