Szkolenia Lotnicze 2018 - początek kursu
Informujemy  że  w  dniu  24 lutego  br. o  godz. 10.00  rozpoczynamy  teoretyczny  kurs  szybowcowy   i  samolotowy.  Zapraszamy  wszystkich  chętnych  do  sali  metodycznej  aeroklubu  przy  ul.  Bielskiej  60  (lotnisko)
Najlepszy Sportowiec 15-lecia

Wojciech Bógdał został wybrany Najlepszym Sprtowcem 15-lecia plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku podczas Płockiego Balu Mistrzów Sportu. Gratulujemy :)
Stacja paliw
Dzięki dobrym relacjom z naszym sąsiadem (Stacja Paliw) i zaangażowaniu członków aeroklubu (Marcin, Krzysztof), od dziś możemy tankować paliwo samochodowe Pb95 prosto z dystrybutora. W Płocku kanistry odchodzą do lamusa ! Stacja czynna jest 7 dni w tygodniu od 6.00 do 22.00
Na dziś cena 4,73 zł/l płatność - gotówką lub kartą płatniczą.

Szkolenia Lotnicze 2018
Marzysz  o  zawodzie  pilota?   A może  chcesz  tylko miło  spędzić  czas lub  zrobić  komuś  miły  prezent?    My  Ci  w  tym  pomożemy!

Zapraszamy  na  szkolenie  szybowcowe  i  samolotowe  w  bieżącym  sezonie!  Kameralna  atmosfera  i  doświadczona  kadra  instruktorska  zapewnią Ci  niezapomniane  wrażenia!

Szczegóły  i  cennik  w  zakładce  „szkolenia”.

Życzenia

Najlepsze życzenia zdrowych, pogodnych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia,
wielu miłych chwil spędzonych w gronie rodziny,