Szkolenia w sezonie 2018

Marzysz o zawodzie pilota? A mo瞠 chcesz tylko mi這 sp璠zi czas lub zrobi komu mi造 prezent? My Ci w tym pomo瞠my!

Zapraszamy na szkolenie szybowcowe i samolotowe w bie膨cym sezonie! Kameralna atmosfera i do鈍iadczona kadra instruktorska zapewni Ci niezapomniane wra瞠nia!

Rejestracja kandydat闚 pod telefonem stacjonarnym AZM 24 366 35 34 lub mailemkontakt@aeroklubplock.pl

Informujemy 瞠 w dniu 24 lutego br. o godz. 10.00 rozpoczynamy teoretyczny kurs szybowcowy i samolotowy. Zapraszamy wszystkich ch皻nych do sali metodycznej aeroklubu przy ul. Bielskiej 60 (lotnisko).

Szkolenia lotnicze

1. Pilot samolotowyPPL(A) - licencja turystyczna 100 godz. teorii / 45 godz. lotu
  2. Pilot szybowcowy SPL - 60 godz. teorii / 15 godz. lotu
  3. Mo磧iwo嗆 szkolenia cz窷ciowego do PPL(A) - uko鎍zenie zad. „A” - 14 godz. lotu, w tym ok. 2 godz. samodzielnie
  4. Akrobacja lotnicza (na samolocie Zlin 526F)
  • Szkolenia teoretyczne prowadzimy w okresie zimo-wiosennym Terminy rozpocz璚ia szkole b璠 podane na stronie Aeroklubu w zak豉dce „Szkolenia”.
  • Po uko鎍zeniu kursu cz這nek AZM - korzysta ze sprz皻u AZM wg. promocyjnych stawek.
  • Szkolenia na samolotach Cessna 152, Zlin 142, Zlin 526F, PZL-104

Jak zosta pilotem krok po kroku ….

1. Zg這 si do Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej.

2. Rozpocznij Kurs Teoretyczny:

• Kurs teoretyczny rozpoczynamy w po這wie lutego (informacja o rozpocz璚iu b璠zie na stronie g堯wnej).
  • Wyk豉dy odbywaj si w sali metodycznej naszego aeroklubu na lotnisku.
  • Szkolimy si w ka盥y weekend po ok. 6h dziennie. (luty-kwiecie)
  • Kurs ko鎍zymy egzaminem wewn皻rznym ok. po這wy kwietnia.
  • W cen kursu teoretycznego wliczony jest r闚nie pierwszy lot zapoznawczy dla ka盥ego uczestnika.

3. Odbierz Za鈍iadczenie o uko鎍zeniu kursu Teoretycznego

• Ka盥y uczestnik, kt鏎y zaliczy egzamin z wynikiem pozytywnym otrzymuje za鈍iadczenie o uko鎍zeniu kursu teoretycznego dla danej specjalno軼i tj. szybowce lub samoloty.

4. Wykonaj badania lekarskie

5. Zacznij Lata – Szkolenie Praktyczne

• Maj帷 uko鎍zony kurs teoretyczny oraz badania lotnicze stwierdzaj帷e przydatno嗆 do szkolenia w powietrzu, mo瞠my ju rozpocz望 szkolenie praktyczne.Szkolenie samolotowe rozpoczynamy tu po uko鎍zeniu kursu teoretycznego (pod koniec kwietnia)
  • Szkolenie szybowcowe realizujemy w miesi帷ach wakacyjnych, tzn. zaczynamy z ko鎍em czerwca. Podstawowe szkolenie szybowcowe trwa przewa積ie ok. 1-go miesi帷a.