Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualno軼i
Szkolenia Lotnicze 2018 - pocz徠ek kursu
Informujemy 瞠 w dniu 24 lutego br. o godz. 10.00 rozpoczynamy teoretyczny kurs szybowcowy i samolotowy. Zapraszamy wszystkich ch皻nych do sali metodycznej aeroklubu przy ul. Bielskiej 60 (lotnisko)
Najlepszy Sportowiec 15-lecia

Wojciech B鏬da zosta wybrany Najlepszym Sprtowcem 15-leciaplebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku podczas P這ckiego Balu Mistrz闚 Sportu. Gratulujemy :)
Stacja paliw
Dzi瘯i dobrym relacjom z naszym s御iadem (Stacja Paliw) i zaanga穎waniu cz這nk闚 aeroklubu (Marcin, Krzysztof), od dzi mo瞠my tankowa paliwo samochodowe Pb95 prosto z dystrybutora. W P這cku kanistry odchodz do lamusa ! Stacja czynna jest 7 dni w tygodniu od 6.00 do 22.00
Na dzi cena 4,73 z/l p豉tno嗆 - got闚k lub kart p豉tnicz.

Szkolenia Lotnicze 2018
Marzysz o zawodzie pilota? A mo瞠 chcesz tylko mi這 sp璠zi czas lub zrobi komu mi造 prezent? My Ci w tym pomo瞠my!

Zapraszamy na szkolenie szybowcowe i samolotowe w bie膨cym sezonie! Kameralna atmosfera i do鈍iadczona kadra instruktorska zapewni Ci niezapomniane wra瞠nia!

Szczeg馧y i cennik w zak豉dce „szkolenia”.

砰czenia

Najlepsze 篡czenia zdrowych, pogodnych i radosnych
安i徠 Bo瞠go Narodzenia,
wielu mi造ch chwil sp璠zonych w gronie rodziny,