Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualno軼i
Szkolenia Lotnicze 2018
Marzysz o zawodzie pilota? A mo瞠 chcesz tylko mi這 sp璠zi czas lub zrobi komu mi造 prezent? My Ci w tym pomo瞠my!

Zapraszamy na szkolenie szybowcowe i samolotowe w bie膨cym sezonie! Kameralna atmosfera i do鈍iadczona kadra instruktorska zapewni Ci niezapomniane wra瞠nia!

Szczeg馧y i cennik w zak豉dce „szkolenia”.

砰czenia

Najlepsze 篡czenia zdrowych, pogodnych i radosnych
安i徠 Bo瞠go Narodzenia,
wielu mi造ch chwil sp璠zonych w gronie rodziny,
a tak瞠 wszelkiej pomy郵no軼i w Nowym Roku,
cz這nkom i sympatykom aeroklubu

砰czy Zarz康 oraz Dyrekcja
Stowarzyszenia Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
Spotkanie wigilijne w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej
W dniu 16 grudnia cz這nkowie aeroklubu spotkali si na wigilijnym op豉tku.
Grono by這 zacne, mi豉 atmosfera, by這 co opowiada i wspomina.

Spotkanie Wigilijne u sportowc闚

Prezydent P這cka, Andrzej Nowakowski, w dniu 11 grudnia spotka na op豉tku wigilijnym z p這ckimi sportowcami w Specjalnym O鈔odku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Gratulowa sukces闚 i wr璚zy odznaczenia dla najlepszych. W鈔鏚 nich znale幢i si i nasi sportowcy m.in. Wojciech B鏬da - sport motoparalotniowy, Wojciech Krzywi雟ki - sport modelarski i ㄆkasz Kornacki - sport szybowcowy

Ostatnie po瞠gnanie

Stowarzyszenie Aeroklub Ziemi Mazowieckiej z g喚bokim 瘸lem pragnie poinformowa wszystkich cz這nk闚 i sympatyk闚 o 鄉ierci naszego kolegi, wsp馧organizatora i cz這nka aeroklubu Stefana Cichockiego.

Kolega Stefan Cichocki - pilot szybowcowy, cz這nek zarz康u aeroklubu, bezinteresowny dzia豉cz w naszej organizacji poszybowa w sw鎩 bezkresny ostatni lot, pozostawiaj帷 wiele mi造ch wspomnie, zapami皻anych przez nas na d逝gie lata .

Pogrzeb z msz 瘸這bn odb璠zie si 17.11.2017 r. o godzinie 12.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Bielskiej.