Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualno軼i
安i皻a Wielkej Nocy
NewsyWszystkim Cz這nkom i sympatykom Aerokluby 篡czymy zdrowych, spokojnych weso造ch 安i徠 Wielkiej Nocy oraz smacznego jajka.

- Pracownicy oraz Zarz康 Aeroklubu

08.04.2018 - Konferencja Lotniczo - Techniczna

Informujemy, 瞠 w dniu 08.04.2018 r. o godzinie 10:00 w siedzibie AZM (lotnisko) odb璠zie si konferencja lotniczo-techniczna.

Przypominam, 瞠 udzia w konferencji jest warunkiem dzia豉lno軼i lotniczej w bie膨cym sezonie.

Zapraszamy wszystkich cz這nk闚 AZM.

18.03.2018r - XXIX Walne Zgromadzenie Cz這nk闚 Stowarzyszenia Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej

Pragniemy poinformowa i w wyniku XXIX Walnego Zgromadzenia Cz這nk闚 Stowarzyszenia Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, dokonano zmian we w豉dzach aeroklubu. Ca趾owicie zmieni si sk豉d pi璚ioosobowego Zarz康u aeroklubu, cz窷ciowo uleg造 zmianie sk豉dy Komisji Rewizyjnej i S康u Kole瞠雟kiego. Na stanowisku dyrektora aeroklubu pozostanie pilot instruktor Jan Chroboci雟ki. Poni瞠j przedstawiamy nowy sk豉d Zarz康u oraz sk豉dy Komisji Rewizyjnej i S康u Kole瞠雟kiego

Zarz康:

Prezes Zarz康u pilot Piotr Micha貫k

Wiceprezes Zarz康u pilot Maciej Sajnog

Skarbnik pilot Piotr Baranowski

Sekretarz pilot Izabela Tucholska-Oleszczuk

Cz這nek Zarz康u/Delegat do w豉dz AP pilot Wojciech B鏬da

Komisja Rewizyjna

Marek Dankowski – przewodnicz帷y

Jacek Por瑿a – zast瘼ca przewodnicz帷ego

Kajetan G逝chowski – sekretarz