Aktualności Szkolenia Sekcje AZM Nasz Sprzęt Galeria Kontakt

Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualności
Regional Gliding Competitions Lisie Kąty Poland 2017

Nasz zawodnik, Łukasz Kornacki, zajął trzecie miejsce w Regionalnych Zawodach Szybowcowych, rozgrywanych na lotnisku w Lisich Kątach.
Gratulujemy :)
Pełne wyniki dostępne na stronie http://www.soaringspot.com/
Wojciech Krzywiński dwukrotnym medalistą Mistrzostw Polski!
W dniach 7-9 lipca br. na lotnisku sportowym Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych dla Juniorów i Seniorów. Główna impreza roku , krajowego współzawodnictwa modelarzy rakietowych zgromadziła całą czołówkę zawodników zmagających się o miejsce w kadrze narodowej Aeroklubu Polskiego.

I miejsce i tytuł Mistrza Polski w koronnej konkurencji makiet S7 zdobył  Wojciech Krzywiński – pokonując wszystkich reprezentantów Polski na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Srebrny medal dla Huberta Przedwolskiego z Kołobrzegu. Brąz przypadł Bartkowi Tokarczykowi z klubu „Orion” w Muszynie.  Gratulacje za udany sezon sportowy dla zasłużonego płockiego zawodnika AZM.
Wojciech Bógdał zwycięzcą The World Games 2017 we Wrocławiu.
Motoparalotniarz Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku, "jagiellończyk", student płockiej filii Politechniki Warszawskiej, tłuchowianin, został złotym medalistą, największej w historii imprezy sportowej w Polsce, X Igrzysk Sportów Nieolimpijskich we Wrocławiu, imprezy organizowanej co 4 lata, pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

https://www.facebook.com/fotoznieba/


Płocka Telewizja
Płocka Telewizja PTV w ramach cyklu programów "Na szlakach płockiego sportu" zawitała na nasze lotnisko :)


Materiał do obejrzenia pod adresem https://m.youtube.com/watch?v=S8Zc2ytMRVQ

Otwarte Międzynarodowe Zawody Modeli Kosmicznych FAI
W dniach 3-4 czerwca br. na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku odbyły się Otwarte Międzynarodowe Zawody Modeli Kosmicznych FAI zaliczane do punktacji Pucharu Świata oraz punktacji Pucharu Polski 2017.  Aeroklub Ziemi Mazowieckiej reprezentował Wojciech Krzywiński – startujący w klasie makiet rakiet S7.


Po dwu / z trzech / zawodów zaliczanych do rocznej klasyfikacji Pucharu Polski w Klasie S7 płocki zawodnik jest liderem, posiadającym znaczną przewagę nad rywalami.
Więcej informacji po na stronie http://aviatv.pl/
Wspierają nas
Zobacz nas na
Polecamy

Wojciech Bógdał
Facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Chcesz porozmawiać na forum?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło