Stowarzyszenie AZM poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyrektor Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej

Zakres obowi您k闚:

· kompleksowe zarz康zanie bie膨c dzia豉lno軼i Aeroklubu

· organizacja i koordynacja pracy podleg貫go zespo逝

· aktywne budowanie d逝gotrwa造ch relacji z partnerami biznesowymi i samorz康owymi

Wymagania:

· praktyczna znajomo嗆 zagadnie bran篡 lotniczej

· do鈍iadczenie w zarz康zaniu zespo貫m pracownik闚

· znajomo嗆 pakietu MS Office

· dyspozycyjno嗆, komunikatywno嗆, umiej皻no嗆 pracy w zespole oraz organizacji pracy

· mile widziana znajomo嗆 j瞛. angielskiego oraz wykszta販enie wy窺ze

Oferujemy:

· prac w sympatycznym zespole i kole瞠雟kiej atmosferze

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac

· mo磧iwo嗆 realnego wp造wu na lokalny rozw鎩 lotnictwa

Udane otwarcie sezonu rakietowego

W dniach 26 – 30 kwietnia na lotnisku Aeroklubu W這c豉wskiego w Kruszynie odby si trening zawodnik闚 modelarskiej kadry narodowej

w konkurencjach modeli kosmicznych oraz F3K.

Uczestniczy w nim zas逝穎ny zawodnik Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej , cz這nek Kadry Narodowej Aeroklubu Polskiego Wojciech Krzywi雟ki. Celem treningu by這 podniesienie poziomu sportowego oraz przygotowanie zawodnik闚 Kadry Narodowej Senior闚 i Junior闚 do udzia逝 w Mistrzostwach 安iata Modeli Kosmicznych we W這c豉wku oraz Mistrzostw Europy Szybowc闚 RC wyrzucanych z r瘯i.

Sprawdzianem przygotowania by造 Og鏊nopolskie Zawody zaliczane do Pucharu Polski 2018 rozegrane na zako鎍zenie treningu .W konkurencji makiet rakiet klasy S7 – ocen statyczn oraz loty wygra p這cki zawodnik Wojciech Krzywi雟ki , startuj帷y tym razem makiet rakiety Ariane 40. Kolejne miejsca zdobyli Bart這miej Tokarczyk z Saturnem V oraz Filip Kap這n z modelem VE-210 Rubis , obaj z UKM Orion w Muszynie.

Podsumowaniem zgrupowania by這 powo豉nie reprezentacji Aeroklubu Polskiego na Mistrzostwa 安iata Modeli Kosmicznych , kt鏎w odb璠 si w dniach 29 lipca – 4 sierpnia we W這c豉wku.

Mi這 zakomunikowa i nominacj reprezentanta m.in. otrzyma zawodnik Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w P這cku Kol. Wojciech Krzywi雟ki – dla kt鏎ego b璠 to ju 11-te mistrzostwa 鈍iata w ci庵u 31-letniej kariery cz這nka kadry narodowej w modelarstwie kosmicznym.

砰czymy powodzenia...

Images: rekiety2018.jpg

Zlot Samolociarzy w P這cku

W imieniu Krzysztofa Krasi雟kiego i Marcina Malinowskiego z przyjemno軼i przekazujemy Wam poni窺ze zaproszenie na organizowany przez nich zlot samolociarzy:

Kole瘸nki i Koledzy Piloci!

Zarezerwujcie ju dzi dat w kalendarzu: 02.06.2018 (sobota po Bo篡m Ciele).

Zapraszamy wszystkich na grilla, kt鏎y odb璠zie si na naszym wspania造m, przyjaznym dla GA , ULL i nie tylko, lotnisku w P這cku.

Impreza niekomercyjna, spontaniczna, bezp豉tna (l康owanie, kie豚aska, kark闚ka, piwo, herbata, kawa - wszystko za free).
安i皻a Wielkej Nocy
NewsyWszystkim Cz這nkom i sympatykom Aerokluby 篡czymy zdrowych, spokojnych weso造ch 安i徠 Wielkiej Nocy oraz smacznego jajka.

- Pracownicy oraz Zarz康 Aeroklubu

08.04.2018 - Konferencja Lotniczo - Techniczna

Informujemy, 瞠 w dniu 08.04.2018 r. o godzinie 10:00 w siedzibie AZM (lotnisko) odb璠zie si konferencja lotniczo-techniczna.

Przypominam, 瞠 udzia w konferencji jest warunkiem dzia豉lno軼i lotniczej w bie膨cym sezonie.

Zapraszamy wszystkich cz這nk闚 AZM.