Szybowcowy Wicemistrz Polski z AZM!

ㄆkasz Kornacki , pilot naszego aeroklubu, zosta Szybowcowym Wicemistrzem Polski w klasie Klub - Gratulujemy!

pe軟e wyniki:http://www.soaringspot.com/

Udany start Krzywi雟kiego

W dniach 27 – 30 kwietnia br. na lotnisku Aeroklubu W這c豉wskiego w Kruszynie , odby這 si zgrupowanie kadry narodowej w modelarstwie kosmicznym , przygotowuj帷e reprezentacj do Mistrzostw Europy dla Junior闚 i Senior闚. Wyb鏎 miejsca obozu nie by przypadkowy. W這c豉wek b璠zie gospodarzem Mistrzostw Europy w Modelarstwie Kosmicznym , kt鏎e odb璠 si w terminie 20 – 25 sierpnia 2017 .

W ko鎍owej fazie zgrupowania rozegrano otwarte zawody modeli kosmicznych zaliczane do rocznej punktacji Pucharu Polski. W klasie makiet S7 na starcie stan窸o czterna軼ie modeli czo這wych polskich zawodnik闚 , w鈔鏚 kt鏎ych wyr騜nia造 si Saturn V Bartka Tokarczyka z Muszyny, Argo Grzegorza Goryczki z Mielca oraz Ariane 3 Wojciecha Krzywi雟kiego i pocisk AIM Wojtka Bobrowskiego z Krakowa.

Zawody wygra P這cki zawodnik Wojciech Krzywi雟ki – demonstruj帷 atrakcyjny lot makiety Ariane 3. Kolejne starcie modelarzy kosmicznych ju w pierwszym weekendzie czerwca w Krakowie. Fina Pucharu Polski w Modelarstwie Kosmicznym we wrze郾iu w Nowym Targu . Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.
Mo瞠 to ju na dobre zacz掖 si sezon lotniczy?
Nareszcie w weekend pogoda dopisa豉 i mogli鄉y polata r闚nie na szybowcach.
Cumulus闚 na p這ckim niebie nie brakowa這, podstawy 1700 metr闚 a noszenia
do 3 m/sek. Oby tak dalej przez ca造 sezon.

Ostatnie Po瞠gnanie

Z g喚bokim 瘸lem 瞠gnamy naszego koleg W豉dys豉wa B豉szczaka, seniora lotnictwa sportowego Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w P這cku.

Uroczysto軼i pogrzebowe odb璠 si w sobot, 29 kwietnia 2017 r. o godzinie 11.00 na cmentarzu rzymskokatolickim przy ulicy Kobyli雟kiego w P這cku.

砰czenia