Trwa wystawa samolotu Zlin 42M w galerii handlowej "MOSTY"
Po raz trzeci z kolei Aeroklub Ziemi Mazowieckiej wystawia 篡w reklam w postaci samolotu Zlin 42M, SP-ALF. Tym razem w galerii "MOSTY" zosta豉 zorganizowana wystawa samolotu. W godzinach popo逝dniowych w dni powszednie i ca這 dziennie w Weekend cz這nkowie aeroklubu s逝膨 informacj na tematy szkoleniowo-sportowe dotycz帷e szybownictwa i latania samolotowego.
Osoby ch皻ne emocji, niepowtarzalnych wra瞠 i wspania造ch widok闚 zapraszamy na szkolenia lotnicze.
Szkolenia 2017
Informujemy, 瞠 w dniu 25 lutego br. o godz. 9.00 rozpoczynamy teoretyczny kurs szybowcowy i samolotowy. Zapraszamy wszystkich ch皻nych do sali metodycznej aeroklubu przy ul. Bielskiej 60 (lotnisko) .
WO同 2017
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej ponownie i w tym roku wzi掖 udzia w Wielkiej Orkiestrze 安i徠ecznej Pomocy. Tym razem przekazali鄉y na licytacj dwa uczestnictwa w kursie teoretycznym szkolenia samolotowego do licencji pilota PPLA. Nasi cz這nkowie uczestniczyli w dw鏂h plac闚kach popularyzuj帷 sporty lotnicze: w Zespole Szk馧 w S逝pnie i w ORLEN ARENIE w P這cku.

Wygraj SAMOLOTOWY LOT zapoznawczy!!

ROZPOCZNIJ SWOJ PRZYGOD LOTNICZ JU DZI!!

Szkolimy nieprzerwanie od 1957 roku.
Profesjonalna kadra – piloci zawodowi z wieloletnim do鈍iadczeniem w鈔鏚 nich piloci odrzutowc闚.

Nowy NAB紑 na szkolenie SAMOLOTOWE i SZYBOWCOWE!!!!

Aby wzi望 udzia w konkursie, nale篡 wej嗆 na nasz profil na facebooku, a nast瘼nie:
- udost瘼ni post z konkursem na swoim profilu;
- polubi naszego fanpage;
- w komentarzu wpisa s這wo "Szkolenia Lotnicze P這ck"

Rozwi您anie konkursu 15.03.2017 roku.

WO同
Mi這 nam poinformowa, 瞠 Aeroklub Ziemi Mazowieckiej po raz kolejny przy陰czy si do Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy przekazuj帷 na aukcj
*KURS TEORETYCZNY DO LICENCJI PILOTA SAMOLOTOWEGO!!*

Aukcja dost瘼na pod adresem:

"Kto wie, mo瞠 to w豉郾ie Ty zaczniesz w taki spos鏏 swoj podniebn przygod"