砰czenia

Najlepsze 篡czenia zdrowych, pogodnych i radosnych
安i徠 Bo瞠go Narodzenia,
wielu mi造ch chwil sp璠zonych w gronie rodziny,
a tak瞠 wszelkiej pomy郵no軼i w Nowym Roku,
cz這nkom i sympatykom aeroklubu

砰czy Zarz康 oraz Dyrekcja
Stowarzyszenia Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
Spotkanie wigilijne w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej
W dniu 16 grudnia cz這nkowie aeroklubu spotkali si na wigilijnym op豉tku.
Grono by這 zacne, mi豉 atmosfera, by這 co opowiada i wspomina.

Spotkanie Wigilijne u sportowc闚

Prezydent P這cka, Andrzej Nowakowski, w dniu 11 grudnia spotka na op豉tku wigilijnym z p這ckimi sportowcami w Specjalnym O鈔odku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Gratulowa sukces闚 i wr璚zy odznaczenia dla najlepszych. W鈔鏚 nich znale幢i si i nasi sportowcy m.in. Wojciech B鏬da - sport motoparalotniowy, Wojciech Krzywi雟ki - sport modelarski i ㄆkasz Kornacki - sport szybowcowy

Ostatnie po瞠gnanie

Stowarzyszenie Aeroklub Ziemi Mazowieckiej z g喚bokim 瘸lem pragnie poinformowa wszystkich cz這nk闚 i sympatyk闚 o 鄉ierci naszego kolegi, wsp馧organizatora i cz這nka aeroklubu Stefana Cichockiego.

Kolega Stefan Cichocki - pilot szybowcowy, cz這nek zarz康u aeroklubu, bezinteresowny dzia豉cz w naszej organizacji poszybowa w sw鎩 bezkresny ostatni lot, pozostawiaj帷 wiele mi造ch wspomnie, zapami皻anych przez nas na d逝gie lata .

Pogrzeb z msz 瘸這bn odb璠zie si 17.11.2017 r. o godzinie 12.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym przy ulicy Bielskiej.

Uczestnicy zmierzyli si w czterech kategoriach wiekowych w klasyfikacji latawiec p豉ski lub latawiec skrzynka. Prym w zawodach wiod造 latawce p豉skie a 45 uczestnik闚 zdecydowa這 si na tak form konstrukcji. Na latawce skrzynkowe mimo trudu wykonania zdecydowa這 si 15 os鏏.

Nie mog這 zabrakn望 atrakcji :) Jak co roku przygotowali鄉y dla Pa雟twa mini pokazy lotnicze prezentowane na aeroklubowym sprz璚ie lotniczym. Mieli鄉y okazj zobaczy na niebie akrobacje na samolocie Zlin 526F, kt鏎y pilotowa instruktor pilot Pawe Sadzi雟ki, PZL-104 Wilga 35A szlachetny samolot zaprezentowa w powietrzu instruktor pilot Patryk Kwiatkowski. Ka盥y z odwiedzaj帷ych m鏬 usi捷 za sterami statk闚 powietrznych prezentowanych na wystawie statycznej. Wojtek B鏬da - Mistrz 安iata zaprezentowa umiej皻no軼i lotnicze swojej maszyny jak jest paralotnia.

Oczywi軼ie nie mog這 zabrakn望 przyjaci馧 p這ckiego aeroklubu grupy spadochronowej Sky Magic!!! Panowie jak zawsze okazali si niezawodni i trzymali w napi璚iu do ostatniej chwili!! Potr鎩ne wyloty, potr鎩ne skoki, a emocji niezliczenie wiele!

Dzi瘯ujemy sponsorom - dzi瘯i Pa雟twa pomocy "安i皻o Latawca" wpisuje si w kalendarz p這ckich imprez od kilkudziesi璚iu lat:
- Urz康 Miasta P這cka, szczeg鏊ne podzi瘯owania dla Pana Prezydenta Andrzeja Nowakowskiego,
- Galeria Wis豉
- Piecobudowa ( Pan Borowski J霩ef)
- Petrotel
- Zesp馧 Szk馧 Technicznych „Siedemdziesi徠ka”
- Recon
- Tecobud

Dzi瘯ujemy cz這nkom aeroklubu za zaanga穎wanie i pomoc w organizacji imprezy.
GRATULUJEMY wszystkim wygranym.
Galeria zdj璚 z zawod闚 dost瘼na jest na naszymfacebookowym profilu

Do zobaczenia za rok,
Stowarzyszenie Aeroklub Ziemi Mazowieckiej