Mo瞠 to ju na dobre zacz掖 si sezon lotniczy?
Nareszcie w weekend pogoda dopisa豉 i mogli鄉y polata r闚nie na szybowcach.
Cumulus闚 na p這ckim niebie nie brakowa這, podstawy 1700 metr闚 a noszenia
do 3 m/sek. Oby tak dalej przez ca造 sezon.

Ostatnie Po瞠gnanie

Z g喚bokim 瘸lem 瞠gnamy naszego koleg W豉dys豉wa B豉szczaka, seniora lotnictwa sportowego Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w P這cku.

Uroczysto軼i pogrzebowe odb璠 si w sobot, 29 kwietnia 2017 r. o godzinie 11.00 na cmentarzu rzymskokatolickim przy ulicy Kobyli雟kiego w P這cku.

砰czenia
Po瞠gnanie z samolotem Zlin 142 - SP-ATZ.
W marcu tego roku zako鎍zy eksploatacj, znany wieku pilotom, egzemplarz u篡tkowanego w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej samolotu Zlin 142, SP-ATZ. Niestety ekonomia sprawi豉, 瞠 pomimo ma貫go ca趾owitego nalotu samolotu 1550 godzin, nie ma szans na remont i dalsz eksploatacj.
Trwa wystawa samolotu Zlin 42M w galerii handlowej "MOSTY"
Po raz trzeci z kolei Aeroklub Ziemi Mazowieckiej wystawia 篡w reklam w postaci samolotu Zlin 42M, SP-ALF. Tym razem w galerii "MOSTY" zosta豉 zorganizowana wystawa samolotu. W godzinach popo逝dniowych w dni powszednie i ca這 dziennie w Weekend cz這nkowie aeroklubu s逝膨 informacj na tematy szkoleniowo-sportowe dotycz帷e szybownictwa i latania samolotowego.
Osoby ch皻ne emocji, niepowtarzalnych wra瞠 i wspania造ch widok闚 zapraszamy na szkolenia lotnicze.