安i皻o Latawca 2017

Zawody w czterech kategoriach wiekowych, zapraszamy wszystkie dzieci, ka盥y wiek odpowiedni!

Zasady:

1. W豉snor璚znie wykonaj latawiec.

2. Przyjd na Lotnisko w P這cku dnia 1 pa寮ziernika.

3. Zarejestruj latawiec, odbierz identyfikator, numer startowy, kupon na groch闚k.

4.Ocena wizualna, estetyka, technika i trudno嗆 wykonania.

5. Ocena w locie, stabilno嗆, d逝go嗆 lotu, efekty specjalne.
od 10.30

6. Zjedz groch闚k :)

6. Sta na podium :) Odbierz puchar i nagrody!!

Zapraszamy serdecznie!

1 pa寮ziernika 2017 roku

Regulamin imprezy dost瘼ny jest w tym miejscu

The World Games

Wojtek B鏬da og這szony zawodnikiem miesi帷a og鏊no鈍iatowej organizacji sportowej
International World Games Association, zrzeszaj帷a zwi您ki i federacje sportowe z ca貫go 鈍iata, organizator The World Games we Wroc豉wiu, og這si豉 polskiego motoparalotniarza, zawodnikiem miesi帷a sierpnia. To sympatyczne wyr騜nienie jest swoistym bonusem za zdobycie przez Wojtka pierwszego z這tego medalu dla Polski w 安iatowych Igrzyskach Sportowych TWG 2017. Sierpie okaza si szcz窷liwym miesi帷em dla naszego zawodnika, poniewa opr鏂z z這ta w The World Games, Wojtek wywalczy tak瞠 z這ty medal Mistrzostw Europy organizowanych w Czechach. To ju drugi tytu Mistrza Europy Wojtka. Pierwszy zdoby w slalomach, teraz udowodni, 瞠 potrafi tak瞠 lata klasyk (nawigacja, ekonomia, technika lotu).

Regional Gliding Competitions Lisie K徠y Poland 2017

Nasz zawodnik, ㄆkasz Kornacki, zaj掖 trzecie miejsce w Regionalnych Zawodach Szybowcowych, rozgrywanych na lotnisku w Lisich K徠ach.
Gratulujemy :)
Pe軟e wyniki dost瘼ne na stronie http://www.soaringspot.com/
Wojciech Krzywi雟ki dwukrotnym medalist Mistrzostw Polski!
W dniach 7-9 lipca br. na lotnisku sportowym Aeroklubu W這c豉wskiego w Kruszynie odby造 si Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych dla Junior闚 i Senior闚. G堯wna impreza roku , krajowego wsp馧zawodnictwa modelarzy rakietowych zgromadzi豉 ca陰 czo堯wk zawodnik闚 zmagaj帷ych si o miejsce w kadrze narodowej Aeroklubu Polskiego.

I miejsce i tytu Mistrza Polski w koronnej konkurencji makiet S7 zdoby Wojciech Krzywi雟ki – pokonuj帷 wszystkich reprezentant闚 Polski na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Srebrny medal dla Huberta Przedwolskiego z Ko這brzegu. Br您 przypad Bartkowi Tokarczykowi z klubu „Orion” w Muszynie. Gratulacje za udany sezon sportowy dla zas逝穎nego p這ckiego zawodnika AZM.
Wojciech B鏬da zwyci瞛c The World Games 2017 we Wroc豉wiu.
Motoparalotniarz Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w P這cku, "jagiello鎍zyk", student p這ckiej filii Politechniki Warszawskiej, t逝chowianin, zosta z這tym medalist, najwi瘯szej w historii imprezy sportowej w Polsce, X Igrzysk Sport闚 Nieolimpijskich we Wroc豉wiu, imprezy organizowanej co 4 lata, pod patronatem Mi璠zynarodowego Komitetu Olimpijskiego.