B喚kitny 24
8 stycznia.Od bardzo wczesnych godzin cztery pot篹ne lodo豉macze przebijaj korytarz na skutej lodem Wi郵e od W這c豉wka w kierunku P這cka. Ca陰 operacj filmuje z g鏎y 鄉ig這wiec TVN B喚kitny 24. Na zdj璚iach 鄉ig這wiec TVN podczas tankowania na aeroklubowym lotnisku. Wyposa瞠nie wizyjne 鄉ig這wca naprawd robi wra瞠nie.

__galeria
kalendarz AZM 2011

Do pobrania w wersji PDF : Link

Dla klubowicz闚 ( tych co wp豉c sk豉dki za nowy rok :) jako bonus - kalendarz na軼ienny w formacie A3 do odebrania w AZM u S豉wka Adamkowskiego.

Nasz kalendarz na wystawie kalendarzy w Domu Darmstadt zaj掖 III MIEJSCE !!: Link
Kalendarz zaprojektowa Artur Wielichowski.

Nagrody Prezydenta P這cka dla Modelarzy AZM

20 grudnia 2010 roku w sali sportowej 3 Gimnazjum w Radziwiu, Prezydent P這cka Andrzej Nowakowski nagradza najlepszych p這ckich sportowc闚, trener闚 i dzia豉czy za wysokie wyniki sportowe uzyskane w roku 2010. Mi璠zy innymi nagrodzeni zostali czterej modelarze AZM : Wojciech Krzywi雟ki, Marek D帳rowski, Mateusz Korma雟ki i Piotr Su趾owski.

Wyniki modelarskie osi庵ni皻e w roku 2010

Wyniki sportowe Wojciecha Krzywi雟kiego (AZM) osi庵ni皻e w roku 2010.

Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych – Klasa makiet rakiet S-7 /seniorzy/ - II miejsce

Zawody zaliczane do punktacji rocznej Pucharu Polski
Lisie K徠y ( kwiecie) - I miejsce
Zielona G鏎a (sierpie) - I miejsce
Gliwice (wrzesie) - I miejsce

Klasyfikacja ko鎍owa – roku 2010 Pucharu Polski w klasie S-7 – I miejsce na 17-u sklasyfikowanych

Zawody zaliczane do punktacji rocznej Pucharu 安iata w klasie S-7
Marianpol (Litwa) - II miejsce
Liepaja (υtwa) - I miejsce
Zielona G鏎a ( Polska) - II miejsce
Belgrad (Serbia) - I miejsce

Klasyfikacja ko鎍owa – Puchar 安iata za 2010 rok - II miejsce (na 109 sklasyfikowanych)

Mistrzostwa 安iata Modeli Kosmicznych dla senior闚 w Irig(Serbia)
Srebrny medal w klasyfikacji zespo這wej w klasie makiet S-7 . W sk豉dzie trzyosobowej dru篡ny poza Krzywi雟kim, Tomasz i Antoni Karchowie z Rybnika.

Wyniki wychowank闚 instr. Wojciecha Krzywi雟kiego

Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych dla Junior闚 – klasa S-7
Mateusz Korma雟ki - I miejsce
Piotr Su趾owski - II miejsce
Klasa makiet wysoko軼iowych S5-B
Mateusz Korma雟ki - I miejsce
Piotr Su趾owski - II miejsce

Mistrzostwa 安iata Modeli Kosmicznych dla junior闚 – klasa S-7
Zespo這we II Wicemistrzostwo 安iata Junior闚 oraz I Wicemistrzostwo 安iata w klasie makiet wysoko軼iowych S5-B. W trzyosobowym zespole narodowym dwaj zawodnicy AZM tj. Piotr Su趾owski i Mateusz Korma雟ki.

Mistrzostwa Polski Latawcowe dla M這dzik闚
W klasie latawc闚 p豉skich FLP - srebrny medal - Filip Sosnowski
Ekipa AZM w sk豉dzie Filip Sosnowski, Mateusz Korma雟ki, Adrianna W璕lewska i Kinga 安italska sklasyfikowana zosta豉 na miejscu II Wicemistrza Polski roku 2010

Latawcowe mistrzostwa AP - p這cczanie na podium

Po p這ckim konkursie latawc闚 przyszed czas na mistrzostwa Aeroklubu Polskiego. W ubieg陰 niedziel zwyci瞛cy eliminacji, pod czujnym okiem Wojciecha Krzywi雟kiego, stan瘭i w szranki z zawodnikami z ca貫j Polski na w這c豉wskim lotnisku w Kruszynie. Nasi zawodnicy z P這cka - Filip Sosnowski i Mateusz Korma雟ki (mistrz Polski z 2008 roku) startowali w kategorii m這dzik闚 - klasa latawc闚 p豉skich FLP. W kategorii latawc闚 skrzynkowych AZM reprezentowali koledzy z Gostynina. Podobnie jak w P這cku, serca komisji s璠ziowskiej podbi pi瘯ny klaun Filipa z logiem AZM na muszce, w kt鏎ego jakim cudem przeistoczy豉 si lataj帷a 瘸ba. Tylko jednego punktu zabrak這 do zdobycia tytu逝 mistrza Polski. Serdecznie gratulujemy Filipowi pi瘯nego rozpocz璚ia kariery modelarskiej. Mamy nadziej, 瞠 w przysz造m roku zaatakuje najwy窺zy stopie podium. Mateuszowi nie uda這 si obroni tytu逝 mistrzowskiego - zaj掖 9 miejsce. W ostatecznym rozrachunku ekipa AZM zaj窸a 3 miejsce dru篡nowo. Puchar odebra dumny szef ekipy Wojciech Krzywi雟ki.

Zapraszamy do obejrzenia kr鏒kiej relacji fotograficznej z imprezy:

Oficjalne wyniki zawod闚: Link