Oficjalne przekazanie nowego 鄉ig這wca dla LPR
23 czerwca, Marsza貫k Sejmu, Bronis豉w Komorowski w raz z przedstawicielami Aeroklubu P這ckiego, i miasta P這cka , uczestniczy w uroczystym przekazaniu plac闚ce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, nowego 鄉ig這wca ratunkowego EC 135 Eurocopter. Marsza貫k odby lot pokazowy 鄉ig這wcem po czym gratulowa ratownikom i pilotom. Aeroklub reprezentowali : Prezes Aeroklubu - Bogus豉w Strze郾iewski, wiceprezes- Cezary Supe, dyrektor - S豉womir Adamkowski. Od przedstawicieli Aeroklubu, Marsza貫k otrzyma w prezencie pi瘯n, du膨 fotografie z tegorocznych pokaz闚. Film z p這ckich, szkoleniowych, nocnych lot闚 : Link Link do nocnej galerii zdj耩: Tu

__galeria:
Pierwszy go嗆 na p這ckim lotnisku

W pi徠ek po po逝dniu przylecia do P這cka ju pierwszy go嗆. Spitfire odby oblot rozpoznawczy nad p這ck pla瘸, po czym skierowa si nad pas naszego lotniska. My郵iwiec wykona fantastyczne niskie przeloty prezentuj帷 sw鎩 wspania造 wygl康 i ryk silnika. To niesamowite wra瞠nia. B璠ziemy te mogli ogl康a go w locie razem z Hurricanem, wi璚 zapraszamy nad p這ck pla輳 ! Przedstawiam ju teraz naszego go軼ia w kr鏒kiej galerii.

P這ccy piloci na pokazach G鏎aszka 2010

Nasi piloci i nasze maszyny ju po raz koleiny bior czynny udzia w pokazach lotniczych w G鏎aszce. Tym razem Wilga i Bocian i dwa Zliny (142 i 143) z pokazem akrobacji. Zapraszam do relacji fotograficznej Paw豉 Jakubowskiego z pierwszego dnia pokaz闚 G鏎aszka 2010, prezentuj帷 nasze ekipy.

Sezon 2010 rozpocz皻y !
Pogoda dopisa豉. W ko鎍u zatrzepota豉 bialo czerwona flaga na p這ckim lotnisku. Wilga i pierwsze szybowce wyjecha造 na pas startowy. Odby造 si loty KTP oraz obloty techniczne do "klasy" dw鏂h szybowc闚 SZD-48 Jantar Std.2.
paraplan

Mo磧iwo軼i konstrukcyjne i pomys這wo嗆 prywatnych mi這郾ik闚 latania nie raz potrafi zadziwi. Przedstawiam po陰czenie paralotni z gondol motolotni i to dwumiejscowej. Pan Dariusz B鏬da, w豉軼iciel portalu fotoznieba.pl, zbudowa o to taki powietrzny statek , by m鏂 profesjonalnie zajmowa si swoj pasj czyli fotografi wykonywan z lotu. Dzi fotografowa P這ck.