Cennik 2016
Na stronie zosta umieszczony nowy cennik AZM na rok 2016. W dziale "do pobrania" mo積a zapozna si r闚nie z "Regulaminen sekcji specjalno軼iowych AZM" oraz "Regulaminem op豉t cz這nkowskich"
Szkolenie 2016
Informujemy, 瞠 rozpoczynamy nab鏎 kandydat闚 na szkolenie szybowcowe i samolotowe w sezonie 2016. Zapraszamy wszystkich ch皻nych do zapoznania si ze szczeg馧ami w zak豉dce “szkolenia”.

Zygmunt Rosin鄂i
Z przykro軼i zawiadamiamy, 瞠 w dniu 4 listopada 2015 roku zmar w wieku 86 lat pan Zygmunt Rosin鄂i - nestor modelarstwa lotniczego, wieloletni cz這nek Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. Swoj pasj i zaanga穎waniem wzbogaca dorobek aeroklubu. By wspania造m wychowawc i instruktorem kilku pokole modelarzy lotniczych.
Na zawsze pozostanie w naszej pami璚i.

RiverFly
Latawce

W dniu 4 pa寮ziernika 2015 roku niebo nad p這ckim lotniskiem zaroi這 si od mn鏀twa latawc闚. W tym dniu odby造 si zawody latawcowe "安i皻o Latawca" w kt鏎ych to uczestniczy這 46 zawodnik闚 z w豉snor璚znie wykonanymi latawcami oraz w liczna grupa oko這 80 festiwalowicz闚 z gotowymi latawcami. Zwyci瞛cy otrzymali dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy pami徠kowe dyplomy.

Uczestnikom imprezy dopisywa豉 wspania豉 aura, s這鎍e grza這, a powiewaj帷y wiatr umo磧iwia starty latawc闚. Gor帷y kubek pysznej zupy grochowej wzmocni kondycj wszystkich uczestnik闚 zawod闚.

Zawody uatrakcyjnia造 skoki spadochronowe w wykonaniu grupy spadochroniarzy Sky Magic, pokazy lot闚 modeli samolot闚, dron闚 grupy modelarskiej RC-P這ck, starty modeli rakiet w wykonaniu naszego wielokrotnego Mistrza 安iata i Europy Wojtka Krzywi雟kiego oraz pokazy grupy Landkitingowc闚 (mi這郾ik闚 ekstremalnej zabawy na w霩kach i deskorolkach z podczepionymi du篡mi latawcami ).

Mo積a powiedzie 瞠 impreza zosta豉 zaliczona do wyj徠kowo udanych, 鈍iadczy o tym nie tylko udzia w zawodach, ale te i du瘸 ilo嗆 p這cczan, kt鏎a odwiedzi豉 nasze lotnisko

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej w P這cku pragnie podzi瘯owa wszystkim wsp馧organizatorom i sponsorom za wsparcie w przygotowanie i organizacj 安i皻a Latawca a w szczeg鏊no軼i Urz璠owi Miastu P這ck oraz firmom: Peklimar, Petrotel, Rynex,Piecobudowa, PSS - Spo貫m oraz gor帷o podzi瘯owa wszystkim uczestnikom i odwiedzaj帷y lotnisko za tak liczne przybycie.

Zapraszamy za rok.