Ostatnie Pożegnanie

Z głębokim żalem żegnamy naszego kolegę Władysława Błaszczaka, seniora lotnictwa sportowego Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej w Płocku.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 29 kwietnia 2017 r. o godzinie 11.00 na cmentarzu rzymskokatolickim przy ulicy Kobylińskiego w Płocku.

Życzenia
Pożegnanie z samolotem Zlin 142 - SP-ATZ.
W marcu tego roku zakończył eksploatację, znany wieku pilotom, egzemplarz użytkowanego w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej samolotu Zlin 142, SP-ATZ. Niestety ekonomia sprawiła, że pomimo małego całkowitego nalotu samolotu 1550 godzin, nie ma szans na remont i dalszą eksploatację.
Trwa wystawa samolotu Zlin 42M w galerii handlowej "MOSTY"
Po raz trzeci z kolei Aeroklub Ziemi Mazowieckiej wystawia żywą reklamę w postaci samolotu Zlin 42M, SP-ALF. Tym razem w galerii "MOSTY" została zorganizowana wystawa samolotu. W godzinach popołudniowych w dni powszednie i cało dziennie w Weekend członkowie aeroklubu służą informacją na tematy szkoleniowo-sportowe dotyczące szybownictwa i latania samolotowego.
Osoby chętne emocji, niepowtarzalnych wrażeń i wspaniałych widoków zapraszamy na szkolenia lotnicze.
Szkolenia 2017
Informujemy,  że  w  dniu  25 lutego  br. o  godz. 9.00  rozpoczynamy  teoretyczny  kurs  szybowcowy   i  samolotowy.  Zapraszamy  wszystkich  chętnych  do  sali  metodycznej  aeroklubu  przy  ul.  Bielskiej  60  (lotnisko) .