RiverFly
W dniu 23.01.2016 roku rozegrane zosta造 Zawody motoparalotniowe Riverfly 2. Pomimo zimowej aury i siarczystego mrozu zawodnicy zaci璚ie walczyli o Puchar prezydenta P這cka. Jak zwykle nie zawi鏚 nas Wojtek B鏬da i nie odby這 si bez podium, cho tym razem walka by豉 mro幡a i bardzo zaci皻a z rywalizuj帷ym Paw貫m Kozarzewskim.

Klasyfikacja na podium:
1. Pawe Kozarzewski
2. Wojciech B鏬da
3. Bartosz Nowicki

Nasze wielkie gratulacje dla Wojtka.

Cennik 2016
Na stronie zosta umieszczony nowy cennik AZM na rok 2016. W dziale "do pobrania" mo積a zapozna si r闚nie z "Regulaminen sekcji specjalno軼iowych AZM" oraz "Regulaminem op豉t cz這nkowskich"
Szkolenie 2016
Informujemy, 瞠 rozpoczynamy nab鏎 kandydat闚 na szkolenie szybowcowe i samolotowe w sezonie 2016. Zapraszamy wszystkich ch皻nych do zapoznania si ze szczeg馧ami w zak豉dce “szkolenia”.

Zygmunt Rosin鄂i
Z przykro軼i zawiadamiamy, 瞠 w dniu 4 listopada 2015 roku zmar w wieku 86 lat pan Zygmunt Rosin鄂i - nestor modelarstwa lotniczego, wieloletni cz這nek Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. Swoj pasj i zaanga穎waniem wzbogaca dorobek aeroklubu. By wspania造m wychowawc i instruktorem kilku pokole modelarzy lotniczych.
Na zawsze pozostanie w naszej pami璚i.

RiverFly