砰czenia
Po瞠gnanie z samolotem Zlin 142 - SP-ATZ.
W marcu tego roku zako鎍zy eksploatacj, znany wieku pilotom, egzemplarz u篡tkowanego w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej samolotu Zlin 142, SP-ATZ. Niestety ekonomia sprawi豉, 瞠 pomimo ma貫go ca趾owitego nalotu samolotu 1550 godzin, nie ma szans na remont i dalsz eksploatacj.
Trwa wystawa samolotu Zlin 42M w galerii handlowej "MOSTY"
Po raz trzeci z kolei Aeroklub Ziemi Mazowieckiej wystawia 篡w reklam w postaci samolotu Zlin 42M, SP-ALF. Tym razem w galerii "MOSTY" zosta豉 zorganizowana wystawa samolotu. W godzinach popo逝dniowych w dni powszednie i ca這 dziennie w Weekend cz這nkowie aeroklubu s逝膨 informacj na tematy szkoleniowo-sportowe dotycz帷e szybownictwa i latania samolotowego.
Osoby ch皻ne emocji, niepowtarzalnych wra瞠 i wspania造ch widok闚 zapraszamy na szkolenia lotnicze.
Szkolenia 2017
Informujemy, 瞠 w dniu 25 lutego br. o godz. 9.00 rozpoczynamy teoretyczny kurs szybowcowy i samolotowy. Zapraszamy wszystkich ch皻nych do sali metodycznej aeroklubu przy ul. Bielskiej 60 (lotnisko) .
WO同 2017
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej ponownie i w tym roku wzi掖 udzia w Wielkiej Orkiestrze 安i徠ecznej Pomocy. Tym razem przekazali鄉y na licytacj dwa uczestnictwa w kursie teoretycznym szkolenia samolotowego do licencji pilota PPLA. Nasi cz這nkowie uczestniczyli w dw鏂h plac闚kach popularyzuj帷 sporty lotnicze: w Zespole Szk馧 w S逝pnie i w ORLEN ARENIE w P這cku.