II etap Programu Edukacji Lotniczej zakończony.

Kwiecień był miesiącem finiszu drugiego etapu Programu Edukacji Lotniczej wspieranego przez PKN ORLEN.
Nasi przedstawiciele z AZM 4 kwietnia odbyli cztery kolejne spotkania z dziećmi Szkoły Podstawowej nr 6.
Jak zawsze dziękujemy Dyrekcji tej szkoły za przychylność a uczniom za cierpliwość i chęć poszerzenia wiedzy lotniczej.

5 kwietnia spotkaliśmy się z trzema grupami uczniów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Kupieckich. Szczególne podziękowania dla uczniów klas o profilu Logistyka. Spotkania z Wami to prawdziwa przyjemność 🙂

8 kwietnia odbyło się ostatnie, 40 w tej edycji spotkanie w ramach Programu Edukacji Lotniczej.
Pozdrawiamy Przedszkole nr. 29, jego wychowanków i miłe wychowawczynie.

Dzięki PKN ORLEN i przychylności przedszkoli, szkół podstawowych i średnich, ponad 1000 młodych ludzi miało możliwość poznać historię i teraźniejszość Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej i naszego lotnictwa.
Jesteśmy z tego faktu bardzo szczęśliwi i dumni. Mamy nadzieję, że w wielu tych młodych głowach zaszczepiliśmy iskierkę lotnictwa i może kiedyś poszerzą nasze aeroklubowe szeregi i tak jak my zaczną spełniać swoje podniebne marzenia czego im i sobie życzymy.

Szkoła Podstawowa nr. 6 w Płocku.

Zespołu Szkół Ekonomiczno-Kupieckich w Płocku.

Przedszkole nr. 29 w Płocku.