Szkoła Podstawowa nr 12 w Płocku.

21 lutego 2019 roku ekipa z Aeroklubu w składzie: Izabela Tucholska Oleszczuk, Sławomir Adamkowski i Kacper Ludwiczak, poprowadziła w Szkole Podstawowej nr 12, imienia Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej, trzy spotkania.
Odbyły się one w ramach Programu Edukacji Lotniczej w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz szkołach średnich w roku szkolnym 2018/2019, finansowanemu przez PKN ORLEN.

Dziękujemy pani Dyrektor Agacie Bogiel za zaproszenie i stworzenie wraz z nauczycielami szkoły bardzo przyjaznej atmosfery spotkań. Mamy nadzieję, że uczniowie klas: III B, VI A i VIII B będą dalej pogłębiać swoją i tak dużą wiedzę o Aeroklubie i lotnictwie.

Miłym akcentem było poznanie Igora Chrostowskiego, ucznia klasy VIII B i entuzjasty lotnictwa – powodzenia w Twoich planach Igorze!

Na zakończenie spotkań uczestnicy otrzymali kolorowanki i książeczki edukacyjne wykonane dzięki PKN ORLEN.