Nasz Zlin-42 w Wiśle!

Nasz aeroklubowy Zlin-42 po raz koleiny odwiedza jedną z naszych płockich galerii. W Galerii Wisła będzie go można oglądać do 9 lutego. W weekendy czyli 1,2 lutego i 8,9 lutego będą funkcjonować nasze stoiska informacyjne na których rozdawane będą ulotki dotyczące szkoleń lotniczych oferowanych w naszym Aeroklubie. Jeśli ktoś marzył o lataniu, to może właśnie jest ten moment by zapisać się w nasze szeregi – gorąco zapraszamy!
Przewidziane są również spotkania z Mistrzami Świata. W sobotę 2 lutego z Wojtekiem Bógdałem – dwukrotnym motoparalotniowym Mistrzem Świata i 9 lutego z Wojciech Krzywiński – wielokrotnym modelarskim Mistrzem Świata.
Miło jest nam poinformować, że stoisko to będzie początkiem naszej kampanii informacyjnej na rzecz promowania Płockiego Pikniku Lotniczego, który po kilkuletniej przerwie wraca nad płocką Skarpę. O tym poinformować zechce sam Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski, który odwiedzi nasze stoisko 2 lutego około godziny 11. Pozdrawiamy lotniczo i do zobaczenia!