Święto Latawca Płock 2023 – zapowiedź

Z przyjemnością zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i opiekunami na coroczne zawody modeli latawców.

Zbudujcie własny kolorowy latawiec i stańcie do zawodów na naszym lotnisku! Do wygrania puchary, dyplomy i ciekawe nagrody rzeczowe.

Zapewniamy zabawę dla całych rodzin! Atrakcje lotnicze, loty widokowe, dmuchańce, trampoliny i warsztaty dla dzieci, strefa gastronomiczna, a przede wszystkim miło i aktywnie spędzony czas z Waszymi pociechami.

Święto Latawca jest imprezą z 65 letnią tradycją, organizowaną z myślą o najmłodszych miłośnikach sztuki lotniczej, dlatego zajmuje szczególne miejsce w sercach członków i pracowników naszego Aeroklubu.

Wydarzenie corocznie odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Płocka i Pana Prezydenta Andrzeja Nowakowskiego.

Tegoroczne Święto Latawca dofinansowano z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.