Święto Latawca Płock 2022

Z przyjemnością zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i opiekunami 2 października (niedziela) na lotnisko w Płocku na coroczne zawody modeli latawców.

Zbudujcie własny kolorowy latawiec i stańcie do zawodów na naszym lotnisku! Do wygrania puchary, dyplomy i ciekawe nagrody rzeczowe.

Zapewniamy zabawę dla całych rodzin! Atrakcje lotnicze, dmuchańce, trampoliny i warsztaty dla dzieci, gastronomię, a przede wszystkim miło i aktywnie spędzony czas z Waszymi pociechami.

Dla odważnych będą loty widokowe śmigłowcem, a Ci, którzy chcieliby rozpocząć prawdziwą lotniczą przygodę będą mogli skorzystać z pierwszej lekcji latania, czyli lotu zapoznawczego z instruktorem na jednym z naszych samolotów Cessna 152, na których szkolimy przyszłych pilotów.

Święto Latawca jest imprezą z 65 letnią tradycją, organizowaną z myślą o najmłodszych miłośnikach sztuki lotniczej, dlatego zajmuje szczególne miejsce w sercach członków i pracowników naszego Aeroklubu.
Wydarzenie corocznie odbywa się dzięki wsparciu Pana Prezydenta Andrzeja Nowakowskiego i Urzędu Miasta Płocka, za które bardzo dziękujemy!