Zlot lotników w Święto Lotnictwa w AZM

Już 28. sierpnia zapraszamy na płockie lotnisko, aby wspólnie z Aeroklubem Ziemi Mazowieckiej spędzić miło czas podczas tegorocznego Święta Lotnictwa. Z tej okazji odbędzie się zlot miłośników lotnictwa, którzy zaprezentują swoje samoloty, śmigłowce i wiatrakowce. Będzie można nie tylko podziwiać je w locie, ale także obejrzeć z bliska, zajrzeć do środka i zaspokoić ciekawość – piloci chętnie opowiedzą o nich i odpowiedzą na wszelkie pytania. Poszukiwaczy mocnych wrażeń być może zainspirują skoki naszych spadochroniarzy, a ci, którzy skrycie marzą o tym, aby usiąść za sterami samolotu, po rozmowie z pilotami podejmą decyzję, zapiszą się na nasz kurs i rozpoczną własną lotniczą przygodę. A o tym, jak pięknie wygląda nasze miasto i jego okolice z lotu ptaka, można będzie się przekonać już w niedzielę, odbywając płatny lot widokowy na pokładzie śmigłowca.

Tych, którzy wolą pozostać na ziemi, zapraszamy do obejrzenia wystawy pojazdów zabytkowych i militarnych – to szczególna gratka dla osób zainteresowanych historią. Jeżeli ktoś planuje po prostu korzystać z kończącego się już lata i zapowiadanej dobrej pogody, i miło spędzić czas na powietrzu – niech zabierze ze sobą rodzinę, koc i dobry humor i przybywa do nas. Serdecznie zapraszamy dzieci – dla najmłodszych przewidujemy warsztaty modelarskie – można będzie własnoręcznie zbudować prosty model samolotu, jak również strefę animacji sensorycznych i szaleństwo na dmuchańcach. Zadbamy również o to, żeby nikt nie był głodny – do dyspozycji będą płatne punkty gastronomiczne.

Widzimy się 28. sierpnia po 14:00!

Poprzedni wpis
Następny wpis